Kereskedelem, értékesítés

Ingatlan tanácsadó kollégát keresünk Sárospatak és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sárospatak és környéke
2020. 02. 17. 12:12

Új iroda nyitáshoz keresünk munkatársakat.

Ha érzel magadban ambíciót, szeretnél egy önálló vállalkozást, kereset kiegészítést. A legjobb helyen vagy.

Olyan kollégát keresünk, akiknek fontos, hogy hosszú távon, korrekt feltételek és magas jövedelem mellett sikeres legyen egy olyan szakmában, amibe most akár kezdőként is érdemes belevágni.

Új kollégánk részére mindent az alapoktól tanítunk meg, és személyre szabott támogatást biztosítunk annak érdekében, hogy választott hivatásában minél előbb sikereket érhessen el és magas anyagi elismerés mellett dolgozhasson.

Feladatok:

  • részvétel a díjmentes elméleti képzésünkön
  • részvétel a gyakorlati képzésünkön
  • karrier program mérföldköveinek követése
  • kapcsolatfelvétel a tulajdonosokkal
  • modern hideg hívás (erőltetéstől mentes, korszerű módszerekkel)
  • szórólapozás (unalomtól mentes, korszerű tartalommal)
  • kifogás kezelés (kidolgozott útmutató alapján)
  • új megbízások szerzése, meglévő ügyfelek kezelése
  • ingatlan adatok rögzítése
  • ingatlan fotózása
  • alaprajz készítés (online)
  • érdeklődők, vevőjelöltek informálása
  • ingatlan bemutatása
  • adás-vételi ügyletek előkészítése
  • ingatlanpiaci információk elemzése
  • Backoffice rendszer használata

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • vállalkozói szemléletmód
  • ápolt, üzleties megjelenés
  • otthoni internetkapcsolat
  • mobiltelefon korlátlan csomaggal
  • gépjármű ( nem kötelező)
  • internet haladó szintű ismerete
  • ügyfélbarát szemléletmód
  • korszerű üzletpolitikai beállítottság
  • pozitív, megoldást kereső természet

Előnyök:

  • egyéni vállalkozás (KATA)
  • OKJ ingatlanértékesítői végzettség
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • hosszútávú gondolkodás
  • csapatmunka

Amit kínálunk:

Mit nyújtunk a kollégáknak:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőséget, mely a befektetett munkával arányos
  • Rugalmas időbeosztást, fiatalos munkakörnyezetet
  • Gyors karriert, aminek eredményeként akár vezetői pozíció is elérhető
  • Szakmai támogatást, folyamatos színvonalas képzéseket,
  • Hatékony ingatlankezelési rendszer, technikai háttér, legfontosabb hirdetés felületek.
  • Marketingtámogatást

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése