Bentlakásos gondnok munkatársat keresünk Sárospatakra

A Harsányi Pincészet területei Tokaj-hegyalja keleti részén fekszenek, közvetlenül az ország egyik legszebb kirándulóhelye, a Sárospatak, Megyer hegyi Tengerszem alatt.2012-ben új korszak kezdődött a pincészet történetében.

Az elmúlt években a birtok mérete folyamatosan bővült, és a pincészet áttért a legkorszerűbb szőlőművelési és borászati technológiák alkalmazására.

A minőségi, kézműves borászat elkötelezett híveként munkánk jól ötvözi a hagyományokat, a modernitást és a szakértelmet.

Feladatok

  • ingatlanok, kert karbantartása
  • karbantartási munkák
  • szőlészeti és gyümölcsössel kapcsolatos munkák elvégzése
  • azonnali beavatkozást igénylő munkák elvégzése

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • önálló munkavégzéshez való képesség
  • csapatmunkához való pozitív hozzáállás

Előnyök

  • traktorvezetés

Amit kínálunk

  • szállás a munkavégzés területén
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!