A Colas Északkő Kft.-hez termelésirányító munkatársat keresünk

A Colas Északkő Kft.

Termelésirányító

munkatársat keres.

Feladatok

  1. A biztonsági előírások megtartása.
  2. A jövesztési, meddőzési, késztermék depózási tevékenységek ellenőrzése.
  3. Belső szabályzatokban foglaltak betartása és betartatása.
  4. A tűz- és robbanásveszélyes, a sugárzó, a maró vagy mérgező hatású anyagok kezelésének, tárolásának és szállításának ellenőrzése.
  5. A bunkerban történő munkavégzés ellenőrzése.
  6. A bányafal és munkaszintek kialakításának ellenőrzése.
  7. A biztonsági övezetek mértékének ellenőrzése.
  8. Közvetlen veszély vagy fenyegető súlyos károsodás veszélye esetén azonnali intézkedés, erről megfelelő tájékoztatás, illetve „Munkahelyi ellenőrzési napló” vezetése.
  9. A biztonsági, egészségi és egyéb szabályok (KIR,MIR,MEBIR) betartása és betartatása (ellenőrzése). Minőségi, munkavédelmi, műszaki előírások betartatása.
  10. A munkavédelmi és környezetvédelmi oktatások valós, törvényi és belső szabályzatok szerinti megtartása vagy megtartatása minden ott dolgozó szakemberre és látogatóra vonatkozóan.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (bányászati, gépészeti, villamossági)
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismerete
  • Szakmai tapasztalat: 3 év
  • Iparági tapasztalat: 2 év

Előnyök

Amit kínálunk

Amit mi az átlagtól eltérően nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, stabil, nagyvállalati háttérrel
  • Színvonalas technikai, műszaki feltételek
  • Magán egészségbiztosítás
  • Cafetérián túlmutató béren kívüli juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!