Beszerzési munkatársat keresünk Sárospatakon

A Weinberg 1993-ban alakult Sárospatakon, magyar magántulajdonú társaságként; napjainkban a hazai magas- és csarnoképítés egyik legdinamikusabban fejlődő, meghatározó piaci szerepet betöltő képviselője.

Fő profilunk az ipari létesítmények generálkivitelezése és acélszerkezetek gyártása. Majdnem 30 éves fennállásunk óta több mint 500 épületet kiviteleztünk; mérnökeink száma meghaladja az 50 főt; a mai kor igényeinek megfelelve integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozunk; részt veszünk a Magyar Multi és a Modern Mintaüzem Programokban; ipar 4.0 megoldásokat alkalmazunk, jellemez minket a digitalizáció és a robotika.

Folyamatosan bővülő megrendeléseink és a vevőkör szélesítése miatt BESZERZÉSI MUNKATÁRS munkakörbe új munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Beszerzési igények alapján ajánlatok bekérése, kiértékelése és döntésre előkészítése
  • Megrendelések elkészítése, továbbítása a beszállítók felé
  • Beszállítói visszaigazolások kezelése
  • Beérkezett áruhoz tartozó bizonylatok kezelése, rendszerezése
  • Beérkezett számlák ellenőrzése a megrendelés és a teljesítés alapján
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a megrendelések menedzselése, nyomon követése
  • Folyamatos piackutatás, beszerzési trendek figyelése, rendszeres pályáztatás

Elvárások

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 év releváns, beszerzői szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépkezelő ismeretek

Személyes készségek, képességek:

  • Hatékony problémamegoldó és priorizálási készség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Eredmény- és költség-orientált szemlélet
  • Önálló, pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
  • Innovatív gondolkodás, proaktív személyiség
  • Megoldásorientált, felelősségteljes, szorgalmas munkavégzés

Előnyök

  • Építőipari vagy termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 30 éve működő, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Modern, színvonalas, munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Dinamikus, támogató csapat, jó hangulatú munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, hosszútávú karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,  kérjük,  juttasd el fényképes szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott